خانه / بهینه سازی وب سایت / سئو کلاه سفید چیست؟!!

سئو کلاه سفید چیست؟!!

سئو کلاه سفید مجموعه اقداماتی که به منظور بهینه سازی وبسایت در نتایج موتورهای جستجوی به کار گیری میشود انجام می دهید و این اقدامات می بایست در جهت قوانین و اصول معرفی شده بوسیله الگوریتم های گوگل مورد به کارگیری قرار گیرد .
مثلا می توان یکی از اصول و قانون ها گوگل در این مورد را لینک و پیوند گذاری ارگانیک دانست به نحوی که شما هیچ وقت از وب سایت های دیگر هیچ جور بک لینکی خریداری نکنید و یا این که در قالب یک مثال دیگر می توان مورد زیر را مورد بررسی قرار داد .

محتوای شما می بایست تماما یونیک و تماما منحصربه‌فرد و کارساز باشد و هم می بایست حتی الامکان از درج تبلیغات متعدد بپرهیزید .

در ادامه این مقاله خوا‌هیم یادگرفت :

سئو کلاه سفید دقیقا چه میباشد ؟

سئو کلاه سفید به چه شکل میتواند بر سایت و هم کسب و فعالیت شما اثر بگذارد ؟

چه گونه می توانیم بدون شکستن مقررات گوگل به سئو کلاه سفید در اینترنت سایتمان بپردازیم ؟

سئو کلاه سفید White hat SEO دقیقا چه می باشد ؟

سئو کلاه سفید یا این که white hat SEO را نقطه مقابل سئو کلاه سیاه میدانیم . در کل می توان سئو کلاه سفید را به عنوان معرفی همه تاکتیک هایی دانست که در زمان حفظ یکپارچگی سایت که منجر افزایش عملکرد اینترنت سایتتان در نتایج موتورهای جستجو می شود و هیچ کدام از این تاکتیک ها , مقررات موتورهای جستجو را نقض نمی‌کند .

سئو کلاه سفید

اعم از اقدامات مثبت در این خصوص می شود به مورد ها ذیل اشاره کرد :

ارائه محتوا و هم خدمات کیفیت عالی در وب سایتتان

به کارگیری از لغت ها اصلی توصیفی مطلوب در متا تگ ها

راحتی کاربران به منظور گشت و گذار در وبسایت و یافتن راحت ترین نیازهای خویش در آن

سئو کلاه سفید چه اهمیتی داراست ؟

عدم رعایت اصول سئو کلاه سفید می‌تواند سبب به جریمه شما بوسیله گوگل شود و هم سبب مشکلاتی در بهبود جايگاه ی اینترنت سایتتان در نتایج جستجو شود . موتور جستجوی گوگل قادر است فرصتی نو برای شما باشد تا بتوانید کاربران بیشتری را برای سایت خود کشف نمایید . چرا‌که گوگل تحت عنوان شایسته ترین موتور جستجو جهان بوسیله صدها میلیون نفر دیده میشود . همینطور گوگل تحت عنوان یک شبکه بسیار قدرتمند به منظور ورود به وبسایت شما و بالا بردن رنک وب سایت و ترافیک وب سایتتان م یباشد و درصورتی که هنگامی شما این کانال را از دست بدهید صد رد صد افت شدیدی می تواند در ترافیک وبسایت شما و دراین‌صورت کسب و کارتان را در گیر نماید . پس بایستی سعی کنی دتا بوسیله گوگل جریمه نشوید به این دلیل که هیچ ضمانتی نمی تواند وجود داشته باشد که دوباره بتوانید به نتایج کاوش بازگردید .

در اینجا به یک‌سری اقدام مناسب جهت پیاده سازی روش های سئو کلاه سفید میپردازیم :

1 . ارائه ی شایسته ترین و کیفیت عالی ترین محتوا در وب سایتتان

می بایست تلاش فرمایید تا محتوای یونیک و منحصر به فردی را در وب سایتتان قرار دهید یعنی این که نباید مطالب نسخه برداری شده از یک وبسایت دیگر نباشد . وقتی که محتوای مختص را ایجاد میکنید سعی بر به کارگیری از لغات اصلی کلیدی که در معرفی سایت شما تلاش می نماید داشته باشید . برای مثال برای یک وب سایت طراحی وب و بهینه سازی سایت کلماتی مثل : سئو , بهینه سازی وب سایت , آنلاین مارکتینگ , دیجیتال مارکتینگ و . . . میتواند لغات دارای اهمیت محسوب شود .

تلاش نمایید هیچ زمان از مطالب هرز و بی مفهوم که آکنده از کلمه ها کلیدی است استفاده نکنید به این دلیل که الگوریتم های تازه گوگل مطالب اینچنینی را منسوخ کرده و قابلیت و امکان پنالتی شدن وب سایت موجود هست .

2 . به کارگیری از لغت ها حیاتی توصیفی در تگ توضیحات Meta Description

در تگ توضیحات به کار گیری از تیتر و متا تگ های مطلوب از پایه ای ترین و اصولی ترین فرآیند در استعمال از سئو وب سایت تان می شود .

3 . راحتی کاربران به منظور گشت و گذار در وبسایت شما و یافتن نیازهای خویش به راحتی

یک پباده سازی مطلوب برای سایت سبب ساز می شود تا استفاده کننده به راحتی بتواند در آن پاسخ سوال خویش یا این که محصول مورد نظر را بیابد . بی تردید از مهم‌ترین عامل ها تاثیر گذار بر سئو سایت می‌تواند Bounce rate یا ضریب بازگشت آن وب سایت باشد که به صورت میانگین مدت زمان حضور استفاده کننده در وبسایت را نشان میدهد . پس در صورتیکه یک کار بر در یک وبسایت احساس راحتی نکند فورا از آن بیرون می شود که‌این واقعه برای سئو وب سایت جذاب نیست . tehranseo.com